Džemma

Fransuā Garaņons dzimis 1957. gadā, sarakstījis ap piecpadsmit grāmatu, kurās, izmantojot atšķirīgus stilus, pauž dedzīgus garīgus meklējumus, tieksmi rast morālās vērtības un dzīves jēgu. Džemma, kas ar saules pielietu garīgumu cildina jēgpilnu dzīvesprieka apziņu, ir un paliek viņa visveiksmīgākais darbs, kas tulkots dažādās pasaules valodās.
Pieejamība: Ir noliktavā

 

 

„DŽEMMA IR BRĪNIŠĶĪGA MEITENĪTE UN SATRIECOŠA GARĪGA SKOLOTĀJA, KURA MUMS STĀSTA PAR LAIMES NOSLĒPUMU.”

Filips Varnjē, žurnāla Prier galvenais redaktors

 

„DŽEMMA MANI SAVALDZINĀJA VIENĀ ACUMIRKLĪ. KĀDU DIENU JŪS NOTEIKTI SASTAPSIETIES AR ŠO GRĀMATU. SAVĀ ZIŅĀ TO VAR SALĪDZINĀT AR BĪBELI.”

Ivs Diteijs

 

„DŽEMMA PIEVĒRŠAS RISKANTĀM TĒMĀM AR GAIŠREDZĪBU, KAS MŪS MULSINA. TEKSTAM PIEMĪT NEPARASTA PIEVILCĪBA. TĀ IR KĀ APBUROŠA PASAKA.”

Florensa Bjēra, Famille chretienne

 

„BRĪNIŠĶĪGS DARBS, TĒLAINI UN  AIZRAUJOŠI CENTIENI PAUST NOSLĒPUMU, KAS MĪT IKVIENĀ NO MUMS.”

Tēvs Žaks Ravanels, Žēlsirdības mājokļa dibinātājs Laflatjērā

 

„DŽEMMA NU JAU IR KĻUVUSI PAR KLASIKU. ŠĪ MAZĀ, NEATVAIRĀMĀ MEITENE UN VIŅAS SAJŪSMAS GARS MŪS IEVED GARĪGAJĀ DZĪVĒ AR LĪKSMĪBU UN HUMORU. VIŅAI PRETOTIES NESPĒJ NEVIENS. ŠĪ GRĀMATA VALDZINĀS JEBKURA VECUMA LASĪTĀJUS.”

Grāmattirgotāju apvienība La Procure

 

 

 

Džemma ir maza meitenīte, kura aizraujas ar garīgiem jautājumiem (gan mistiskajā, gan humoristiskajā šī vārda nozīmē).

Šī grāmata, kurā varam iepazīt viņas galvenos ieskatus, ar spožu vienkāršību atklāj būtiskas idejas, ko ilustrē komiski vai dziļi aizkustinoši stāsti.

Džemma ir ieņēmusi galvā, ka ir jāglābj pasaule ar visu tās pilnestīgo garšu. Tāpēc viņa tik centīgi meklē saikni starp savu mazo dzīves sēkliņu un bezgalības krāšņo puķu pušķi. Viņa ir neatvairāma ar savu radošo oriģinalitāti un sajūsmas garu. Viņa ir neaizmirstama.

 

Fransuā Garaņonsdzimis 1957. gadā, sarakstījis ap piecpadsmit grāmatu, kurās, izmantojot atšķirīgus stilus, pauž dedzīgus garīgus meklējumus, tieksmi rast morālās vērtības un dzīves jēgu. Džemma, kas ar saules pielietu garīgumu cildina jēgpilnu dzīvesprieka apziņu, ir un paliek viņa visveiksmīgākais darbs, kas tulkots dažādās pasaules valodās.  

Jūsu vārds:

Telefons:

E-pasts:

Teksts:

Sūtīt