Valdzinošās

SIEVIETES DVĒSELES NOSLĒPUMU ATKLĀJOT / 236 lpp. / 2013.g / Ielūkojieties manā sirdī Un jūtiet izbrīnu. Es gribu dzirdēt jūs sakām, Ka pilnīgi pietiek ar to, kas es esmu. Es vienkārši gribu būt mīlestības cienīga Un skaista. BETĀNIJA DILONA, „SKAISTĀ”
Pieejamība: Ir noliktavā


Katra sieviete reiz bijusi maza meitenīte. Un katra meitenīte sirsniņā glabā savus visdārgākos sapņus. Viņa ilgojas pēc romantikas, alkst pildīt kādu neaizstājamu lomu izcilā piedzīvojumā, būt kāda stāsta skaistā galvenā varone. Šīs ilgas ir daudz kas vairāk nekā bērna rotaļa. Tās ir sievietes sirds noslēpums.

Un tomēr – cik jūs pazīstat sieviešu, kuras jebkad iemantojušas šādu dzīvi? Gadiem ritot, sievietes sirds tiek nogrūsta malā, ievainota, aprakta. Romantiku viņa atrod vienīgi romānos, piedzīvojumus – televīzijā, un ļoti šaubās, vai viņa jebkad kļūs par Skaistuli kādā stāstā.

Lielākā daļa sieviešu domā, ka viņām jāsamierinās ar dzīvi, kurā galvenais ir produktivitāte un pienākums, sīki mājas darbi un uzdevumi, un cenšas būt sievietes, kādām viņām „jābūt”, taču bieži jūtas tā, it kā būtu piedzīvojušas neveiksmi. Diemžēl ir pārāk daudz vēstījumu, kas kristīgām sievietēm šo spiedienu vēl pastiprina. „Dari šīs desmit lietas, un tu būsi dievbijīga sieviete.” Tomēr rezultātā iespaids uz sievietes dvēseli nav bijis labvēlīgs.

Bet viņas sirds ir palikusi turpat. Reizēm, kad viņa skatās kādu filmu, reizēm agrās rīta stundās viņas sirds ierunājas no jauna. Viņā atmostas slāpes iemantot tādu dzīvi, kāda viņai bija paredzēta, – dzīvi, par kādu viņa sapņoja, kad bija maza meitene.

Grāmatas Valdzinošās vēstījums ir, lūk, šāds: tava sirds ir svarīgāka par jebko citu visā radībā. Vēlēšanās, kas tev bija bērnībā, un ilgas, ko tu joprojām izjūti kā sieviete, stāsta tev par dzīvi, kādai Dievs tevi radījis. Viņš piedāvā nākt kā tava stāsta Varonis, lai glābtu tavu sirdi un atlaistu tevi brīvībā – un lai tad tu dzīvotu kā pilnā mērā dzīva un sievišķīga sieviete. Sieviete, kura ir patiesi valdzinoša.

DŽONS ELDREDŽS ir Atpestītās sirds kalpojuma vadītājs Kolorādospringsas pilsētā Kolorādo štatā; tā ir apvienība, kuras mērķis ir palīdzēt cilvēkiem atklāt Dieva Sirdi. Džons ir sarakstījis vairākas grāmatas, tajā skaitā Staigāt kopā ar Dievu, Dieva tēvišķība, Mirušā modināšana, Vēlēšanās un Mīlestība un karš (kopā ar dzīvesbiedri Stasiju).

STASIJA ELDREDŽA ir sava vīra Džona līdzautore grāmatai Valdzinošās. Tikai ASV vien ir pārdoti vairāk nekā miljons šīs grāmatas eksemplāru; tā mainījusi sieviešu dzīvi visā pasaulē. Stasija ir sieviešu kalpojuma vadītāja Atpestītajā sirdī un Kolorādo vada arī rekolekcijas ar nosaukumu Valdzinošās

Jūsu vārds:

Telefons:

E-pasts:

Teksts:

Sūtīt