Mana klēpja auglis / Nellija Astelli Idalgo

Pēc daudziem gadiem- atkārtots izdevums. Nellija Astelli Idalgo darbojas iekšējās dziedināšanas kalpošanā jau gandrīz trīsdesmit gadus, pārsvarā Svētā Ignācija rekolekciju ietvaros.

Gadās, ka, atrodoties mātes klēpī, bērns gūst dažādas negatīvas ietekmes. Tādā veidā viņš iesāk veidot aizsargmehānismus, viņš ieraksta savā atmiņā visus savas dzīves sāpīgos notikumus. Šie ievainojumi ietekmē bērna attīstību, viņa spēju uztvert īstenību, viņa pieauguša cilvēka uzvedību. Vīņš bieži meklēs nepareizas motivācijas un izdarīs sāpīgas izvēles.

Lūgšana par mātes klēpī saņemto ievainojumu dziedināšanu var atjaunot to, kas ir ievainots, sabojāts, aplams, bet tikai tādā gadījumā, ja tā notiek garīgā autentiskumā. Cilvēks ir aicināts pārskatīt savu dzīves stāstu Jēzus Kristus gaismā. Kopā ar Viņu pārlūkot savas eksistences sāpīgos posmus. Šis ceļš saskaņā ar Dieva pedagoģiju atnes mieru un ieved patiesā brīvībā. Dievs iesāk šo dziedināšanas ceļu un vada tā gaitu.

Viņa žēlastība var atjaunot visu personību visā tās veselumā.

Nellija Astelli Idalgo darbojas iekšējās dziedināšanas kalpošanā jau gandrīz trīsdesmit gadus, pārsvarā Svētā Ignācija rekolekciju ietvaros. Šajā grāmatā tiek piedāvātas cilvēku liecības, kuri ir piedzīvojuši dziedināšanu un tādā veidā ir atjaunoti savā dziļākajā būtībā. Viņas pievienotie paskaidrojumi satur sevī atpazīšanas un padoma elementus.

Ievadā tēvs Aleksis Smets s.j. piedāvā nepieciešamos pamatus dziedināšanas lūgšanas autentiskai praktizēšanai atklāsmes gaismā.

Jūsu vārds:

Telefons:

E-pasts:

Teksts:

Sūtīt